Vyberte si
· Úvodná stránka
· Anketa
· Básne a lyrické diela
· Top 10
· Vtipné texty
· Vtipy
· Vyhľadávanie
· Výroky
· Zašlite nám vtip, báseň alebo vtipný text, neváhajte, ste dobrí!
Reklama
Kto je online
Momentálne je 3 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu

Inšpirácia pre mužov na Valentína :) + educational video

Autor: admin - Štvrtok, 09.02. 2012 - 16:08:16
Téma: Ženy a ich svet

Možno sa inšpirujete k pár pekným slovám ku sviatku sv. Valentína :)Keď Boh stvoril ženu bol už 6 deň, neskoro v noci. Prišiel k nemu anjel a spýtal sa ho: “Pane, prečo nad tým tráviš toľko času?” A Pán mu odpovedal: “Videl si všetky požiadavky a potreby, ktoré som musel splniť aby som ju vytvoril?"
“Musí sa dať umývať, ale nesmie byť z plastu, musí mať viac ako 200 pohyblivých častí, z ktorých všetky musia byť nahraditeľné a musí fungovať na rôzne druhy jedál. Musí byť schopná postarať sa o viac detí v rovnakom čase, poskytnúť objatie ktoré dokáže vyliečiť všetko od modriny až po zlomené srdce a musí to dokázať iba svojimi dvoma rukami”. Anjel bol ohromený.

“Iba dvoma rukami....nemožné!“ A to je štandardný model?!
“To je príliš veľa roboty na jeden deň....počkaj do zajtra a potom ju dokončíš“. “Nechcem”, odpovedal Pán. “už som veľmi blízko k dokončeniu tohto tvora. Bude totiž môjmu srdcu najbližší”.
“Sama sa vylieči keď bude trpieť a bude môcť pracovať 18 hodín denne”. Anjel prišiel bližšie aby sa dotkol ženy. “Ale Pane, spravil si ju príliš jemnou” “Ona je jemná", odpovedal Pán, “ale rovnako som ju spravil aj silnou. Ani si nevieš predstaviť koľko toho znesie a koľko toho prekoná.“ “Môže myslieť?" opýtal sa anjel.
Pán mu odpovedal: “Nielenže môže myslieť, môže tiež uvažovať a realizovať svoje predstavy." Anjel sa dotkol ženskej tváre.... “Pane, vyzerá to že ten tvor je slabo utesnený! Dal si na ňu príliš veľa bremena.” “Ona nie je deravá....to sú slzy” opravil Pán anjela “A načo sú?" spýtal sa anjel. A Pán odpovedal: “Slzy sú jej vyjadrením smútku, jej obáv, lásky, osamelosti, jej utrpenia ale aj šťastia a hrdosti.” Toto spravilo na anjela obrovský dojem; “Pane, ty si génius. Myslel si na všetko. Žena je skutočne úžasná!" A ona skutočne je úžasná! Žena má silu, ktorou dokáže ohromiť muža. Dokáže riešiť problémy a tiež niesť ťažké bremená. Prináša šťastie, lásku a myšlienky. Usmieva sa keď sa cíti dobre aj zle. Spieva keď je jej do plaču, plače keď je šťastná a smeje sa keď je vystrašená. Bojuje za to v čo verí. Postaví sa proti nespravodlivosti. Nepovie “nie” na otázku, keď môže ponúknuť lepšiu odpoveď. Nepovie “nie”, ak vie o ľahšej možnosti. Obetuje sa pre šťastie svojej rodiny. Zoberie svojho priateľa k doktorovi ak sa obáva o jeho zdravie.
Jej láska je neobmedzená. Plače keď jej deti víťazia. Je šťastná keď sa jej priateľom darí. Má radosť keď sa dozvie o svadbe, alebo o narodení dieťaťa. Jej srdce je zlomené keď niekto z jej príbuzných alebo priateľov zomrie. Vždy však nájde silu vyrovnať sa s tým a žiť ďalej.
Iba ona vie že bozk a objatie môže vyliečiť zlomené srdce. Je na nej iba jediná zlá vec: Zabúda, akú veľkú má hodnotu a ako veľa pre ostatných znamená... Posielam ti to preto, lebo Ťa považujem za fantastickú osobu, úžasného priateľa a výnimočnú ženu... Posielam to zároveň aj tvojmu partnerovi, ak mu bude treba pripomenúť, aký poklad to má vedľa seba..!!! 
Súvisiace odkazy
· Viac o Ženy a ich svet
· Ďalšie články od autora: admin


Najčítanejší článok na tému Ženy a ich svet:
Ako vybrať peniaze z bankomatu,vtipný návod pre mužov a pre ženy

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

Súvisiaca téma

Ženy a ich svet

K tomuto článku nie je možné vložiť komentár.

© 2008-2015 Samuel Trade Company - It´s nothing we can do
...ak sa rozhodnete kráčať za svojím snom, stretnete sa s našou spoločnosťou...
kontakt:vtipovisko@vtipovisko.sk

Google PageRank Checker

Všetky práva vyhradené.
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd