Vyberte si
· Úvodná stránka
· Anketa
· Básne a lyrické diela
· Top 10
· Vtipné texty
· Vtipy
· Vyhľadávanie
· Výroky
· Zašlite nám vtip, báseň alebo vtipný text, neváhajte, ste dobrí!
Reklama
Kto je online
Momentálne je 3 návštevník(ov) a 0 člen(ov) online.

Ste anonymný užívateľ. Môžete sa zdarma zaregistrovať tu

Na aké druhy rozdeľujú muži ženy

Autor: admin - Piatok, 02.01. 2009 - 15:36:46
Téma: Ženy a ich svet

Tak takto rozdeľujeme ženy:


Sexbomba
Postava: 10
Osobnosť:5
Inteligencia: 5

Kočka. Kosť. Fakt dosť dobrá. Vyznačuje sa mierami okolo 90-60-90, oblečením podľa poslednej módy a výraznou zmyselnou ženskosťou. Akonáhle vstúpi do miestnosti, nie je muž, ktorý by po nej nepokukoval. Áno, málokedy dokáže oslniť svojim prehľadom tak ako úsmevom, muži to však od nej ani nečakajú, stačí im, že je v ich blízkosti. Jej primárnou úlohou je nosiť obtiahnuté nohavice s rysujúcimi sa tango nohavičkami, prehýbať sa pod tiažou lesklých šperkov a občas sa prehrabnúť vo vlasoch. Je určená k obdivovaniu a v prípade úspešného zbalenia i k sexu a prípadnej prezentácii partnera. Za ženu by ju však chcelo len málo mužov v obave z toho, že by im ju skôr alebo neskôr prebral niekto ďalší.

Marka
Postava: 6
Osobnosť: 3
Inteligencia: 3

Alebo buchta alebo ďalších tisíc prezývok podľa oblastí a krajov. V podstate obyčajná baba, do ktorej stačí naliať jeden, dva panáky a nechá vás siahnuť. To ju tiež odlišuje od sexbomby. Marka sa ako sexbomba chová a cíti, v skutočnosti ňou ale nie je. Podporovaním tohoto jej pocitu a tlačením jej najrôznejších kalerábov do hlavy ju možno presvedčiť k veľa zaujímavým veciam ako je striptíz na podnikovom večierku, hranie fľašky a bozkávanie sa s inou Markou. Zatiaľ čo sexbomba môľe byť v niektorých prípadoch dokonca veľmi chytrá a inokedy aspoň milá a sympatická, Marka je väčšinou prostoduchá, zmaľovaná ako E 55 káže a obmedzuje svoj prejav na veselý rehot. Častý ciel mužov na víkendovom love, v ktorom nejde o nič než o trochu zábavy.

Kamarátka
Postava: 7
Inteligencia: 7
Osobnosť: 8

Spoľahlivá, chytrá, so zmyslom pre humor - a to i ten mužský. Skvelá a pohľadná ženská, v žiadnom prípade však nie mužatka. V mnohých ohľadoch ide o ideálnu ženu, ktorá sa vie chovať normálne, bez ženskej tendencie veci dramatizovať, vyhrocovať a komplikovať. Má jedinú, zato však dosť zásadnú a osudovú nevýhodu. Žiadneho z mužov, ktorí sa s ňou kamarátia, ako žena príliš nepriťahuje.

Intelektuálka
Postava: 6
Inteligencia: 9
Osobnosť: 10 (nepoučiteľná)

Intelektuálka je samozrejme múdra, často ani nebýva škaredá (na rozdiel od mýtov, ktoré o intelektuálkach kolujú) a disponuje aj výraznou osobnosťou. Hovorí sa, že okrem toho má vešmi rozvinutú fantáziu a presne v duchu hesla ,,tichá voda brehy myje" je sex s ňou preto výnimočným zážitkom. Potvrdiť sa to ale nedá, pretože s intelektuálkou spalo len malé percento mužov. Pre praktický život je vďaka svojej mozgovej kapacite intelektuálka celkom nepoužiteľná. Máloktorý muž totiž túží po žene, ktorá by bola múdrejšia a sčítanejšia než on. Schopnosti intelektuálky tak zostávajú nevyužité a zahalené mýtom.

Veselá krava
Postava: 6
Inteligencia: 5
Osobnosť: 4

Je to trochu silné označenie, viac menej je to to najslušnej±ie, aké môžeme v tejto situácii použiť. Typ ženy, ktorá je presvedčená o svojej výnimočnosti a dôležitosti. Má mnoho podôb, od klasickej anjelskej mrchy vysávajúcej muža až po afektovanú slečinku, pre ktorú je zo všetkého najdôleľitejšie, aby ste jej neustále dávali najavo, aká je výnimočne skvelá, výnimočná a očarujúca. Muži ju väčšinou ignorujú a vôbec si ju nevšímajú, až v okamihu, kedy im začne komplikovať život, si uľavia konštatovaním: ,,To je ale krava," , načo pokračujú ďalej v jej ignorovaní.

Manželka
Postava: 8
Inteligencia: 8
Osobnosť: 8

Ideálne v sebe kombinuje parametre sexbomby, intelektuálky a dobrej kamarátky - podľa vkusu každého jedinca. Je pekná a preto sa vždy nájde muž, ktorému sa páči a priťahuje ho. Je verná (aspoň nejakú dobu). Má pochopenie pre mužské záľuby a naviac sa s ňou dá viesť rozhovor aj na závažnejšie témy než je počasie - napr. o hokeji. Pokiaľ dosahuje v niektorej z kategórii osobnosť, inteligencia a krása nadpriemerné hodnoty, býva to na úkor hodnôt v zostávajúcich kategóriách tak, aby jej priemer vždy vyšiel na presných slušných 8 . Muž je pre ňu ochotný urobiť všetko a navzdory tomu, že jej občas zabudne kúpiť kvety, pochváliť oblečenie a povedať jej, že ju miluje - ju skutočne a hlboko miluje. A práve preto ju len málokedy opustí aj kvôli lepšej 10-5-5ke.

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Ženy a ich svet
· Ďalšie články od autora: admin


Najčítanejší článok na tému Ženy a ich svet:
Ako vybrať peniaze z bankomatu,vtipný návod pre mužov a pre ženy

Hodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 0
Hlasov: 0

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
Zlý

Možnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článok

Súvisiaca téma

Ženy a ich svet


© 2008-2015 Samuel Trade Company - It´s nothing we can do
...ak sa rozhodnete kráčať za svojím snom, stretnete sa s našou spoločnosťou...
kontakt:vtipovisko@vtipovisko.sk

Google PageRank Checker

Všetky práva vyhradené.
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd