VTIPovisko.sk

Krátka rozprávka o Slotovi, Mečiarovi a Ficovi + funny video
Publikované: Piatok, 03.02. 2012 - 18:03:49
Vec: Letectvo


Prečítajte si, o čom sa rozprávajú Slota, Mečiar a Fico cestou na mrakodrap :)Slota, Mečiar a Fico sú v New Yorku a idú rokovať o štátnom rozpočte na rok 2015. Zistia, že rokovacia miestnosť je vo veži slobody na 75 poschodí ale tiež zistia, že žiaľ v tento deň nefungujú žiadne výťahy. Dumajú ako by mohli túto situáciu vyriešiť, keď sa ozve Slota.

Počúvajte chlapi, keď už sa musíme trepať po schodoch, tak si tú cestu aspoň spríjemnime, ja viem rozprávať dobré vtipy, tak do 25.poschodia budem rozprávať vtipy, Mečiar vie zasa dobre spievať, tak bude do 50. poschodia spievať no a ty Fico, ty vieš dobre rozprávať smutné príbehy, tak do 75. poschodia nám budeš rozprávať smutné príbehy.

Všetci nadšene súhlasia a tak idú. Slota rozpráva vtipy a ani sa nenazdajú a sú na 25. poschodí, potom Mečiar spieva a ani sa nenazdajú sú na 50. poschodí. Potom sa slova ujme Fico a vraví.

Tak chlapi idem vám porozprávať pár smutných príbehov a ako prvý vám poviem ten celkom najsmutnejší: Kľúč od rokovacej miestnosti som zabudol dole v aute...


Tento článok si môžete prečítať na webe VTIPovisko.sk
http://www.vtipovisko.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.vtipovisko.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=158