VTIPovisko.sk

Vtipy, ktoré vám môžu zachrániť život počas letu :))
Publikované: Nedeľa, 17.06. 2012 - 18:56:29
Vec: Letectvo


Strach z lietania je bežný syndróm, často lietajúci ľudia ani nepočúvajú bezpečnostné pokyny personálu, no keď letušky hovoria o percentách, ktorými si môžeme zvýšiť šancu na prežite, väčšinou spozornejú aj oni. Takže niektorí piloti a letušky sa rozhodli tieto mrazivé situácie trochu okoreniť humorom a tie najlepšie z nich vám exkluzívne prináša stránka VTIPovisko.sk :)1. Počas kontinentálneho letu s veľmi skúsenou posádkou pilot povedal cestujúcim: "Dámy a páni, práve sme dosiahli cestovnej výšky avšak svetlá v kabíne nebudú fungovať, to však môže zlepšiť váš komfort a tiež vzhľad letušiek."

2. Letuška po pristátí: "Vážení cestujúci, prosím uistite sa, že si so sebou beriete všetky svoje veci. Ak sa chystáte niečo nechať tu, uistite sa, že je to niečo, čo si tu chceme nechať."

3. Ďakujeme vám za let spoločnosťou Delta, dúfame, že vás bavilo dať nám vaše peniaze rovnako ako nás bavilo zobrať vás na oblohu.

4. Po mimoriadne tvrdom pristátí v Memphise počas búrky letuška oznámila cestujúcim: "Buďte opatrní pri vyberaní svojej batožiny, pretože pri takomto pristátí sa to určite všetko pomiešalo."

5. Povedal zamestnanec Southwest Airlines: "Vitajte na palube letu Southwest 245 do Tampy, pre zapnutie pásu ho vložte do kovovej spony a utiahnite, funguje rovnako ako iné bezpečnostné pásy, v prípade, že neviete ako sa taký zapína, pravdepodobne by ste nemali byť na verejnosti bez dozoru."

6. V prípade náhlej straty tlaku v kabíne vypadnú zo stropu kyslíkové masky. Prestaňte kričať, pritiahnite si masku a nasaďte si ju na tvár. Ak máte malé dieťa, ktoré s vami cestuje, pomôžte mu ju nasadiť. Ak cestujete s viac ako jedným malým dieťaťom, vyberte si svoje obľúbené.

7. V destinácii, v ktorej pristávame je 20 stupňov Celzia a trochu popretŕhaných mračien ale budeme sa ich snažiť spojiť, kým pristaneme a pamätajte, že nikto vás alebo vaše peniaze nemiluje tak ako Southwest Airlines.

8. Predtým, než vystúpite z lietadla, uistite sa, že máte všetky svoje veci, ak nejaké necháte, budú rovnomerne rozdelené medzi letušky. Prosím nenechávajte tu svoje deti alebo manželov.


Tento článok si môžete prečítať na webe VTIPovisko.sk
http://www.vtipovisko.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.vtipovisko.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=170